سلام.  من وحید قنبریان هستم

وحید قنبریان
وحید قنبریان

وحید قنبریان

سال ها دنبال این بودم که راه موفقت آدم ها را پیدا کنم و من هم به سمت سوی موفقیت حرکت کنم .

کتاب های شکوفایی شخصیت می‌خوندم، کتاب‌های انگیزشی می‌خوندم، مقاله های موفقیت میخوندم و این در حالی بود که در سال‌های دبیرستان در رشته ریاضی و فیزیک در حال تحصیل بودم و سپس در رشته مهندسی مکانیک در دانشگاه ادامه تحصیل دادم. با توجه به مهارت هایی که داشتم توانستم وارد بازار کار شوم اما از رشته تحصیلی ام و کاری که انجام میدادم با توجه به این که به مدارج بالای سرپرستی رسیده بودم لذت نمی‌بردم .

 

این هم عکس های زمانی که مهندس مکانیک بودم

 

بعد از آموختن برنامه ریزی عصبی کلامی:

با علم ان ال پی و اینیاگرام آشنا شدم و با شرکت درکلاس ها و آموختن این علوم تونستم به روشی که دوست دارم زندگی کنم .

ابتدا یک سبک زندگی صحیح را آموختم. سپس خودم را شناختم و تونستم با برنامه ریزی صحیح روز‌های خوبی را برای خودم رقم بزنم .

سپس با توجه به آموخته‌هام و با شناخت تیپ شخصیتی خودم زندگی متعادل را تونستم تجربه کنم. رسالت خودم را در معلمی و آموزش یافتم. شروع به فعالیت در زمینه آموزش مهارت‌های پیشرفت و توانگری در سازمان‌ها و ارگان‌های خصوصی و دولتی و کلاس های آزاد کردم.

NLP (علم موفقیت) و اینیاگرام (شخصیت شناسی ۹گانه- علم هنر زندگی متعادل) را به صورت آکادمیک آموزش می‌دیدم. زمانی با توجه به علاقه‌ای که داشتم شب هنگام، عازم سفر می‌شدم، تا بتوانم در تعطیلی دو روز آخر هفته آموزش‌ها را بیاموزم و خود را صبح شنبه به کار قبلی‌ام برسانم.

روز های آسانی نبود اما عشق و علاقه من بیشتر بود که موفق به اخذ TECNETIONER of NLP & PRACTITIONER of NLP از کانون ان ال پی ایران و MASTER&TRAINER of NLP یا استادی برنامه ریزی عصبی کلامی شدم .

در این راه با استادان دیگری برای بحث های تکمیلی مدرس شدن، آشنا شدم. همچنین کتب روانشناسی و روانشناختی را هم با توجه به علاقه ام به علوم انسانی مطالعه میکردم. البته کارشناسی ارشد روانشناسی را هم از دانشگاه اخذ کردم و پس از سال ها تلاش و پشت کار که در مطالعات و تحقیقات خود داشتم این آموزش ها را در زندگی به کار گرفتم .

به لطف و یاری خداوند ازدواج کردم و توانستم با آموزش هایی که دیده بودم خدارو شکر زندگی خوبی را با همسرم بسازیم.

 

کلاس های و کارگاه های خود را شروع کردم از کلاس‌های کوچک تا زمانی که افراد نتایج این آموزه‌ها را در زندگی تجربه کردند و به احساس رضایت رسیدند، تعداد افراد شرکت کننده در کلاس‌ها افزایش پیدا کردند.

 

از آن جا که به موضوع عزت‌نفس بسیار علاقه مند بودم و موضوعی حیاتی در زندگی افراد‌میدونستم شروع به برگزاری دوره هایی با نام عزت‌نفس و اعتمادبه‌نفس در کار، خانواده، و جامعه نمودم.

برگزاری کلاس عزت‌نفس در اصفهان
برگزاری کلاس آموزشی در اصفهان

خوشبختانه در پایان دوره ها رضایت حداکثری را از مخاطبان دریافت میکردیم و همچنین موفق به اخذ نمایندگی رسمی استان اصفهان خانه ان ال پی ایران شدم و به یاری خداوند دوره های ان‌ال‌پی را هم در استان اصفهان به صورت حضوری و در وبسایت آکادمی توانگری به آدرس www.ghanbarianroshd.com به صورت غیرحضوری آموزش می‌دهیم.

برگزاری کلاس عزت‌نفس در اصفهان
برگزاری سمینار آموزشی در اصفهان
برگزاری کلاس عزت‌نفس در اصفهان
برگزاری کلاس عزت‌نفس در اصفهان

 

 

 

 

 

 

 

 

بزرگواران، من وحید قنبریان نائینی تونستم به یاری خداوند و با آموزش و شرکت در کارگاه های مهارت‌های زندگی دستاورد های زیادی را به دست بیاورم.

از جمله دستاورد های عزت نفس و اعتماد به نفس،شناخت خود و سپس شناخت و تحلیل محیط – ارتباطات خوب و در کل توانستم، زندگی را با طعم رضایت و بر پایه واقعیت بنا کنم و طعم شیرین زندگی را بچشم.

 

شما هم می توانید با آموزش و شناخت خود و مهارت های کاربردی به تعادل و تعالی در زندگی برسید.

 

به یاری خداوند توانگر باشید

دانلود رزومه کاری وحید قنبریان نائینی

 

 

اما درباره آکادمی توانگری

آموزش مهارت های خودشناسی و خودسازی

مجموعه آکادمی توانگری بعنوان مرکزی که بصورت حرفه ای به آموزش مهارت های ارتباطی- ان ال پی-اینیاگرام-فن‌بیان و سخنوری-عزت‌نفس و اعتمادبه‌نفس-تقویت‌حافظه و تندخوانی متناسب با سرفصل های بین المللی از سال ۱۳۹۶ با مدیریت آقای وحید قنبریان نائینی مربی و مشاور مهارت های پیشرفت و تحول فردی (MASTER&TRAINER OF NLP) شروع به فعالیت نموده است .

در کل این مجموعه تلاش می‌کند در راستای بالا بردن سطح آگاهی افراد از خودشان و این که ارزش خود را به عنوان اشرف مخلوقات خداوند متعال بدانند و با ایمانی قوی به پیش روند تا با کسب مهارت های فردی و جاری کردن باور های ارزشمند در رفتار ها و زندگی خود، به مراتب بالایی از موفقیت برسند و جایگاه اصلی خود را بیابند .

شرکت کنندگان دوره های آکادمی توانگری می گویند که بعد جدیدی از زندگی را تجربه کرده اند و رضایت قابل قبولی را در زندگی بدست آورده اند.

مهارت های فردی را میتوانید با خواندن کتاب هم یاد بگیرید اما از آنجایی که این مکتب تجربی است، تجربه با دیگران بسیار مهم است و تمرین ها بهتر است بصورت عملی و در حضور مربی انجام شود.

مجموعه آکادمی توانگری (NLPinLife) نمایندگی رسمی خانه ان ال پی ایران در استان اصفهان نیز می باشد که دوره های استاندارد NLP را به صورت تخصصی آموزش می دهد.

آکادمی توانگری نمایندگی رسمی خانه ان ال پی در استان اصفهان

به امید روزی که هیچ فردی با یادگیری آموزش های لازم فردی توانمند و مؤثر در زندگی فردی و اجتماعی خود شود.

با تشکر

آکادمی توانگری

دوره‌های برگزار شده آکادمی توانگری

نمونه دوره‌های استاندارد NLP (برنامه‌ریزی عصبی،کلامی) برگزار شده

نمونه دوره‌های خودشناسی تا خودسازی با متد اینیاگرام(شخصیت‌شناسی ۹ گانه) برگزار شده

نمونه دوره‌های عزت‌نفس و اعتماد‌به‌نفس برگزار شده

نمونه دوره‌های اصول‌برنامه‌ریز و هدف‌گذاری و مدیریت زمان برگزار شده

نمونه دوره‌های تند‌خوانی و تقویت حافظه برگزار شده

نمونه دوره‌های فن بیان و سخنوری برگزار شده

نمونه دوره‌های فکر توانگرانه و مدیریت استراتژیک مغز برگزار شده